2015-08-12

Vaikiška skiautinių antklodėlė "Saulėta"

Vejuosi vasarą - ši frazė neina iš galvos nuo savaitės pradžios, kada skubėdama užbaigti darbus, tuo pačiu planuoju likusias iki vasaros pabaigos savaites :) Deja, ne atostogos galvoje...
Pristatau paskutinį savo skiautinį šią vasarą - vaikiška antklodėlė "Saulėta" -
Antklodėlė skirta neseniai gimusiam vaikinukui. Spalvos - "vyriškos", bet taip norėjosi, kad būtų daugiau šviesios ir ryškesnės, tad geltonos nepagailėjau :) Fotografuojant kambarys tarsi švytėjo - štai kokia galinga spalva! :) Na, neabejoju, kad mažylis augs saulės nušviestas, meilės apsuptas ir, tikiuosi, nors kiek sušildytas skiautinių antklodėlės :)
Daugiau vaizdų:

Atrodo, pasirodėm iš visų pusių :) Dar šiek tiek informacijos: skiautinukas yra 135x100 cm dydžio, naudota medvilnė ir sinteponas, daigstyta rankomis.
Dabar trumpam atsitraukiu nuo darbų, atsiprašydama visų savo užsakovių, kurioms skubiau reikėjo mano paslaugų, o aš buvau priversta atsakyti ir negalėjau padėti (avansu atsiprašau ir ketinančių ką nors užsisakyti). Mielos mano tinklapio lankytojos (te nesupyksta vyrai - jie retokai čia užsuka, bet jeigu ką, te atleidžia ir jie :)), prašysiu Jūsų truputėlio kantrybės - persikraustau į kitus namus, kur bus gerokai didesnė dirbtuvė ir daug patogesnės sąlygos dirbti :) Tam reikia laiko, ar ne? Susitikime rugsėjį. Jeigu tik išeitų anksčiau, būtinai duosiu žinią :) Geros Jums likusios vasaros ir ačiū, kad užsukate čia, į Dianos Dygsnius :) 
Iki greito!

1 komentaras: