2020-04-27

Pirkinių krepšiai

Visų pirma pasiaiškinsiu, ko taip ilgai manęs čia nebuvo, nes jau gavau klausimą, ar dar siuvu :)
Siuvu, neišeinu iš dirbtuvių visą dieną, turėjau daugiau kaip dviejų mėnesių didelį užsakymą, kurį jau baigiau ir ateityje būtinai parodysiu :)
Antra, rašau atsakymą Dianai (Diana paliko komentarą jūsų pranešime "Boružėlės") dėl antklodėlės kainos - vaikiškos priklausomai nuo dydžio gali kainuoti nuo 60 eur. Jeigu konkrečiai "Boružėlės" su tais pačiais išmatavimais - 70 plius siuntimas. Atsakau čia, nes komentaruose kažkodėl neduoda man parašyti, o patikrinti, kame reikalas, tiesiog nėra laiko :)
Dabar apie krepšius, kurie pasiūti "skersai" didžiojo užsakymo. Kartais taip būna, kad pripuoli vakarais, arba savaitgaliais -  kas dirba namuose, supras mane, kad darbas iš namų neturi laiko reglamentų, kaip dažnai, beje, ir atostogų :) Tačiau tikrai nedejuoju, kai darbas sutampa su hobiu, skųstis būtų nuodėmė!
Taigi, kitokie lininiai krepšiai, šiuo metu ypatingai aktualūs, kadangi perkame retai ir daug, tai šie kaip tik tam reikalui - yra gerokai didesni, nei paprastai siuvu sulankstomus.
Užsakovės pageidavimu kišenės yra su užtrauktukais, dugnai pastiprinti dar vienu sluoksniu standesnio lino, rankenos sutvirtintos flizelinu ir kiek platesnės, kad patogiau būtų nešti ant peties.
Krepšiai iki 60 cm nuo siūlės iki siūlės, dugnas 20 cm pločio.
 Trečias kiek mažesnis - 40x35x12 cm

Gerai suprasdama, kad lankstyt krepšių ne visada turim laiko, be to, per ilgesnį laiką minkštesnį liną sunkiau ir susidėlioti, vis dėl to padariau ir kilpas, ir sagas - bent padėti kur nors mažiau vietos užims ir bus tvarkingai nesusiglamžę -


Daugiau pirkinių krepšių pavyzdžių yra čia: Pirkinių maišeliai. Priimu užsakymus :) Geriausia bus rasti Jūsų užklausas el. pašte - dianos.dygsniai@gmail.com, arba facebooke - Dianos Dygsniai.
Kol kas tiek :) Būkit sveiki! Susitiksme :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą