2020-07-21

Tautiniai motyvai

Užsakymas.
Drabužiai pasiūti senokai, karantinas sutrukdė užsakovams laiku atsiimti (gyvenantiems užsienyje, žinia, buvo sustabdytos bet kokios kelionės), o aš ir neskubėjau jų rodyti.
Moteriškas sijonas su prijuoste ir karūnėlė -Pirmą kartą teko siūti kostiumą vyrui. Tiesa, pirminiai išmatavimai buvo padaryti, bet galimybės pasitikrinti, ar teisingai sukirpta, ar tinkamai siuvama, nebuvo. Matuosimės tik atvykus rugpjūtį. Žodžiu, dar viskas su dideliu klaustuku :)

 Drabužiai pasiūti iš lino, tik kelnėms teko gerokai paieškoti tinkamos spalvos ir lino tokio neradus (tai per plonas, tai per storas, minkštintas irgi netinka), interneto platybėse radau ispaniškos drobės (kaip bebūtų paradoksalu - lietuviškam tautiniam rūbui ispaniškas audinys), kuri ir nesilamdys taip, ir nesitrauks, kaip linas. Liemenė su lininiu pamušalu.
Skrybėlė šiaudinė, rankų darbo (panevėžietė meistrė Aušrinė pina įvairiausias šiaudines grožybes), juostos taip pat Panevėžio tautodailininkų darbas (Facebooke juos galima rasti įsivedus "Tautinės juostos").
Kol kas tiek. Iki greito :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą