2016-02-22

Į kelionę. Viskas vienoje vietoje.

Sveiki, sveiki! Aš čia, dirbu ir niekur nedingau :)
Šiandien paskambino viena klientė ir pirmas jos klausimas, ar dar priimu užsakymus, privertė mane įlįsti į tinklapį (na, senokai nebuvau čia) ir greitai rašyti pranešimą :)
Tikrai taip - priimu ir siuvu, siuvu, siuvu... Tik kaip ta barbė-devyndarbė darau iš karto kelis darbus ir neturiu laiko parodyt, ką prisiuvau.
Beje, labai simboliška, kad vasaris - tautinių drabužėlių metas. Vat jais (ir ne tik) labiausia buvau užimta. Juos parodysiu vėliau kada nors, o dabar noriu pademonstruoti vieną kelionėse labai praversiantį komplektą.
Pradžiai - dėkliuką dokumentams, užrašams, pinigams ir kitiems reikalams susidėti (22x13 cm) -
Viskas telpa viduje -
Kelioninis, kadangi jame yra vietos ir pasui, ir kortelėms, ir bilietui, pinigams - popierinėms kupiroms bei monetoms. Yra vieta rašikliui ir karabinas, prie kurio galima prisegti raktus. Dvi saugiai lipniomis juostelėmis užsegamos kišenėlės, viena - didesnė - užtrauktuku. Kortelėms 5 skyreliai, dokumentams trys didesn ir vienas - konkrečiai pasui.
Toks tai kelioninis "organaizeris" :) Sakyčiau, didoka piniginė, kurioje telpa svarbiausi dalykai.
Į komplektą - aplankas užrašų knygelei (standartas A5 formato). Pats aplankas kiek didesnis - 22x17 cm.
Čia paprasčiau - iš vienos pusės trys skyriai, iš kitos - trys per visą aukštį ir pora skyrelių pusiau viso aukščio - kortelėms. Dar yra kilpa rašikliui ir juostelė užrašų knygelės lapams atskirti.
Ir dėklas, ir aplankas užsegami lipnia juostele.
Naudotos medžiagos - linas, medvilnė, standus flizelinas.
(Užsakymas).
Gero vakaro visiems ir ačiū, kad lankotės :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą