2018-04-13

Pasidėjimai

Pasidėjimai gali būt labai įvairūs - nuo spintos lentynos iki mažutės dėžutės. Visiems daiktams reikia savos vietos. Man dirbtuvėje susirikiuot darbo priemonėms tų vietų vis per mažai :) Aš kaip tas batsiuvys be batų - kiek dėklų esu prisiuvusi kitiems, o sau vis laiko pritrūksta :)))
Kartais vaikščiodama parduotuvėse tarp visokių dėklų, dėžių, krepšių gundausi jų prisipirkti, ypač kai užvežta kas nors naujo :) Dažnai sulaiko neadekvati kaina. Ir mintys, kad būtina rasti laiko ir pačiai kažką pasidaryti.
Ką gi, laiko radau, rodausi :)
Pradžiai - lininis maišelis (tiesiog visas maišas, nes didelis), kuriam seniai turėjau atidėjusi senovinius nėrinius. Dar "fasadui" pritaikiau nertą servetėlę. Tai ne dirbtuvėms, o drabužinėje man reikalinga talpa, bet labai sėkmingai galinti tarnauti bet kur, kai reikia atskirti kai kuriuos daiktus -
 Skalbykloje tinka ne mažiau -

 Kartoninė dėžutė, apvilkta audiniu. Komentarų, turbūt, nereikia -Tekstilinis dėklas, pasiūtas iš medvilnės ir sintepono viduje. Nedidelis - aukštis 25 cm, dugnas 18x18 cm -Ir dar pora pavyzdžių medvilne apvilktų kartoninių dėžių (čia jau dirbtuvėje audiniams atskirti) -

Dėžes apvilkt audiniu ko gero paprasčiausia. Tereikia turėti reikalingo dydžio dėžę, atraižą patinkančios ir prie interjero tinkančios medžiagos ir lipalo. Na, aš dar susiuvu kraštus, bet tai nebūtina, lipalas klijuoja gerai :)
Daugiau dėklų rasite skyriuje Jaukūs namai.

Ačiū, kad lankotės! Užsukite ir vėl :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą