2020-11-12

Rūkas (Provence facile)

Užsakymas. 

Kiekvienas užsakymas - lyg egzaminas, kurį atlikus, dar turi palaukti, ar bus užskaityta. O gal pridarei klaidų, ar nepataikei į temą? Nors pradžioje vyksta "bendradarbiavimas" - užsakovas pageidauja, aš siūlau, parodau audinius, dažnai ir eskizą papiešiu, tačiau beveik visada atliktas darbas būna staigmena. Nes matyti nuotraukoje - viena, o čiupinėti gatavą - kita 😊.

Turim miegamąjį, kuris  kol kas lyg tuščias lapas, tik plati lova su gražiais mediniais galais (raudonmedis?) ir šviesios smulkiomis gėlytėmis užuolaidos. Užduotis - pritraukti prie lengvo provanso. Ir kuo mažiau margumo. Man, kaip skiautininkei (drįstu save taip vadinti), nemarginti lengva nebuvo 😀 - atrodytų, na kaip be spalvų, juk nuobodu. Provansas, žinia, su daugybe detalių - raukinių, nėrinių, nuo laiko pageltusių siuvinėtų audinių, pagalvėlių ir t.t. Reikia kažkur per viduriuką... Rinkau tik pilkus, rusvus, gelsvus atspalvius, naudojau vintažinius nėrinius. Vienas iš audinių - tas pats margutis, iš kurio pasiūtos užuolaidos (jo  tik siauros juostelės ir kraštelis). Pagrindui labai tiko gelsva (dramblio kaulo) medvilnė, siuvinėta tos pačios spalvos šilkiniu ornamentu. 

Rezultatas -


Lovatiesė didelė - 244x208 cm. 

"Matavau" ant savo lovos (tie patys išmatavimai - 200x180 cm) -Pasiūti pagalvės užvalkalą neplanavom, tačiau kai liko nedideli gabaliukai medžiagų, neatsispyriau 😀

Čia lovatiesė jau pas šeimininkus -

Katės žino, kur yra gerai 😀😊
Labai tiko spalvos prie augintinės kailiuko 😉
Maža dovanėlė šeimininkei -
Dar keletas detalių -

Rūkas (Provence facile) - taip pavadinau. Ruduo, aplinkui rytiniai rūkai...

Daugiau skiautinių ieškokite skyriuje Skiautinių antklodės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą