Kaip išsirinkti patikusį darbelį?

Sugalvojau įvesti šį skyrelį, kad lengviau būtų susikalbėti :)
Būna, kad gaunu skambutį su  klausimu, kiek kainuoja tas ar kitas darbelis. Atrodo, lyg ir aišku, apie ką kalba, tačiau darbelių daug ir labai įvairių, pavyzdžiui, maišelių, arba tos pačios spalvos rankinių, tad būna, kad įsivaizduojame skirtingus dalykus...:)... Kad taip neatsitiktų, siūlau įėjus į mano tinklapį, susirasti Jums reikalingą puslapį (skyrelį) kairėje pusėj. Kad būtų lengviau konkrečiai nurodyti norimą darbelį, kiekvienas skyrelis turi savo sunumeruotas nuotraukas. Kartais atsiunčiamos nuotraukos iš mano tinklapio (irgi labai gerai), bet galima įrašyti tik nuotraukos numerį ir man bus aišku, apie ką kalbama, tada tiksliai galiu atsakyti į Jūsų klausimus apie kainas, dydžius, audinius ir t.t.
Dažnai klausiama, kaip ir kada atsiskaityti. Neimu pinigų už neatliktą darbą. Pasiuvusi jį fotografuoju ir nuotraukas siunčiu parodyti. Tada jau kalbame apie atsiskaitymą. Darbelius siunčiu registruotu siuntiniu ten, kur reikia :)
Rašykit man  dianos.dygsniai@gmail.com
Atsakysiu į visus laiškus :)

Nuoširdžiai,
Diana

13 komentarų:

 1. Gaila, kad pardavėjai iš karto nenurodo bent preliminarių kainų, kad galimas pirkėjas iškart žinotų, ar jam tos prekės įperkamos ar ne... O dabar reikia dėl kiekvieno daikto klausinėti.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Prižadu pasitaisyti :)Preliminariai galima nurodyti, tik kad to laiko...reikia rimtai prisėsti, be to, kiekvienas darbelis parodytas kaip pavyzdys, o būna, kad užsakant kažką panašaus keičiasi kaina, nes nebeturiu tokio audinio, reikia pirkti kitą, arba siūti kito dydžio...tai taip individualu...žodžiu, bet kokiu atveju reikia rašyti laiškutį ar skambinti :) Man tikrai nesunku viską paaiškinti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mane labai domina tautiniai rubai 5 Metu mergaitei. Parasykit man informacija i danuteb@yahoo.com.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip miela skaityt, Diana.... Užsukau pas tave su gilia mintim. Labai labai labai reikia piniginės vyrui!. Kadangi piniginę pats sau turi pirkti žmogus, tai jis pats ir susimokės, taip sakant - aš jam nedovanosiu :) Bet norėčiau pirkti tik iš konkretaus ir gero žmogaus. Čia gi pinigai - ne juokas :) Pinigų energija stipri.

  Na, bet ką aš čia - ateinu su tikslu, o randu parašyta tokia artima širdžiai informacija! Mat aš irgi lygiai taip pat elgiuosi - pagaminu, tada siunčiu nuotrauką. Apie savo darbų kainą kalbu irgi pabaigoje (tik apie vyro gaminamų siuvinėjimo rėmų kainas pasakau iš karto, nes ten - serijinis gaminys).

  Mieli žmonės, pirkėjams kartais tikrai norisi iš karto matyti kainas. Man taip pat to norisi... Tačiau matydamas kainas gali susivilioti pigiausiu variantu. Ir tada gali suklysti. Juk rankdarbius daro daug kas, bet jie tikrai labai nevienodi. Labai daug ką pasako pabendravimas su žmogumi. Iš karto pasakius kainą, dažniausiai nubėgama ten, kur pigiau, o tik gavus gaminį pasidaro aišku, kaip suklydai... Aš pati kaip pirkėja, dažniausiai elgiuosi taip: jeigu matau, kad man to žmogaus gaminiai patinka, rašau ir aiškinuosi dėl modelių ar pan. Apie kainą dažniausiai klausiu tik preliminariai, nes žinau, kad rankdarbių kūrėjas ne visada žino kiek kainuos. Juk norima medžiaga gali būti brangesnė, nei žmogus įsivaizdavo... Man svarbu, kad darbas tarnautų kuo ilgiau, o labai pigūs gaminiai dažniausiai patvarumu nepasižymi.

  Tai va, einu dabar analizuot, gal rasiu daugiau piniginių ir tada rašysiu laišką :) Taip seniai apie tai svajojau, vyrui kalbėjau, kokie nuostabūs tavo darbai, kaip prasminga būtų kaip tik tokį turėti ir pagaliau prisiruošiau jam šį bei tą parodyt :) Patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Gita, kad vis užsuki ir, svarbiausia, visada turi, ką pasakyti! Ir kaip visada, teisi :)

   Panaikinti
 5. Labai gražūs darbai. Bėgu rašyt laiško...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nuostabūs, skoningi, džiuginantys akį ir širdį Jūsų darbai! Kiek išmonės, darbo ir meilės įdėta...Žaviuosi ir linkiu kūrybinės sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai nuostabus Jusu kuriniai, puse nakties nemiegojau, akis ganiau po tokius grozius ☺ tikrai noretusi bent jau preliminariu kainyciu,kaip orientyro.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! :) Labai miela, kad yra ganančių akis ir pritariančių mano veiklai! :)
   Suprantu, kad kainos - vienas svarbiausių kriterijų užsakant. Tačiau tai, kas matoma tinklapyje, yra kaip pavyzdžiai, jau iškeliavę pas užsakovus. Jūsų užsakymo kaina gali būti kita, nes galiu nebeturėti tokių medžiagų, o perkant jos nebūtinai kainuos tiek pat, kaip prieš porą ar daugiau metų :) Parašykit man į el. paštą, pasistengsiu suteikti visą Jus dominančią informaciją :)

   Panaikinti
 8. laba diena,

  kiek maždaug kainuotų 7 metų mergaitei tautinio pobūdžio liemenė?

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sveiki, Jurgita, parašykit man į dianos.dygsniai@gmail.com.
  Turiu porą audinių skirtingomis kainomis. Apsitartume, kokios spalvos tinkamas Jums būtų :) Lauksiu Jūsų laiškučio :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. kaip isigyti jūsų siuvamą iš audinio kuprinę

  AtsakytiPanaikinti